فرانس‌الواتور

شرکت فرانس‌الواتور

تاریخچه

این گروه در سال ۱۹۸۴ با خرید امتیاز بالابرهایی تحت عنوان شرکت IBIS FOURGON با مسئولیت محدود فعالیت های خود را آغاز کرد. در سال ۱۹۸۷ دچار ورشکستگی شده و به فرانس الواتور تغییر برند داد. در سال ۱۹۹۶ فرانس الواتور اولین سازنده فرانسوی سکوهای هوایی شد که گواهی ISO 9001 را دریافت کرد. فرانس الواتور در دهه های ۱۹۹۰ و ۲۰۰۰ فعالیت های خود را گسترش داد، طوری که ظرفیت تولید خود را از ۱۲۰ دستگاه در سال به ۱۰۰۰ دستگاه در سال ۲۰۰۷ رسانده و در سال ۲۰۰۷ کارخانه جدید خود را در زمینی به مساحت ۵۰۰۰۰ متر افتتاح کرد. از دهه ۲۰۱۰ این شرکت با افتتاح شعبه های آلمان و بنه لوکس (شامل هلند، بلژیک و لوکزامبورگ) در اروپا همت خود را به گسترش دامنه فعالیت در دیگر کشورهای خارجی گمارده است.

نوع فعالیّت

فرانس الواتور سازنده فرانسوی انواع بالابرها است. دفتر مرکزی و کارخانه در شرق فرانسه در شهر Flavigny-Sur-Moselle واقع شده است. این گروه در این مکان به صورت متمرکز محصولات خود از طراحی تا ساخت تولید می کند.

محصولات

محصولات فرانس الواتور شامل ارتفاع کاری ۷ تا ۳۵ متر، انواع سکوها با طراحی های مختلف، بوم های مفصلی و تلسکوپی با بخش ثابت یا جیب های هیدرولیکی، سکوهای دکل عمودی، بوم های سیگما با سکوهای چرخان می شود. این سکوها دارای قابلیت نصب بر روی انواع مختلف ون و کامیون می باشند. متخصصین مربوطه برای تعمیرات اساسی در همین مجموعه آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشند. بخشی از تولیدات، بالابرهای سفارشی می باشند که بنا به درخواست مشتری و کاربرد مورد نیاز طراحی می گردند. این محصولات متنوع توسط سیستم CAD-ERP (روشی برای لینک کردن مدل های سه بعدی به برنامه ریزی منابع انسانی) قدرتمند و روش تولیدی بسیار انعطاف پذیر تولید می شوند.فرانس الواتور اولین تولید کننده بالابر در فرانسه است که از سیستم CAD-ERP در تولید خود بهره می گیرد.

france elevateur

نشان حفظ محیط زیست

محیط زیست: جهت حصول اطمینان از تداوم توسعه صنعتی، فرانس الواتور در سال ۲۰۰۰ بالابرهایی اکولوژیک ساخت. این نوع محصولات با رعایت ملاحظات زیست محیطی، ما را از سلامت و امنیت انسان ها و محیط زیست مطمئن می سازد.
اقتصاد: سرمایه گذاری در این شرکت کمتر از دو ماه برگشت سرمایه داشته است.
انرژی: از برخی از محصولات فرانس الواتور به علت راحتی کارکرد و آلایندگی صوتی کمتر قدردانی به عمل آمده است.

france elevateur

محصولات فرانس‌الواتور

سایت فرانس‌الواتور